Skip links

Parquet Academy

Наші послуги Наші послуги

9
Роки досвіду
Наше бачення

За межами традиційного

Як відома компанія в Україні, ми прагнемо співпрацювати з нашими клієнтами не тільки звичайними, поєднуючи дерев’яні підлоги з їх природними характеристиками та інноваційними технологіями, щоб запропонувати асортимент найвищої якості.

Завдяки використанню деревини та інших природних матеріалів, які підтримують лісовідновлення та екологічно свідоме виробництво, ми робимо все можливе, щоб постійно сприяти сталому розвитку промисловості підлогових покриттів.

1. Укладання

Укладання —

паркету

Підлоги з заводським покриттям можна встановлювати прямо з коробки, і сьогодні простіше, ніж будь-коли, встановити паркетну підлогу самостійно. Тим не менш, найняти професіонала для встановлення підлоги займе набагато менше часу, ніж зробити це самостійно.

2. Реставрація

Реставрація —

паркету

Паркетна підлога була синонімом елегантності, престижу та розкоші. На жаль, як і з будь-якою підлогою, необхідний регулярний догляд і догляд, щоб вони виглядали якнайкраще. Щоб виконати реставрацію, вам знадобляться правильні інструменти, методи та продукти, щоб отримати найкращі результати.

3. Установка

Установка —

терасної дошки

Якщо у вас виникли запитання щодо асортименту деревини або ви намагаєтеся вирішити, чи паркетна підлога є правильним вибором для вашого будинку чи комерційного приміщення, тоді зв’яжіться з нами для консультації або просто відвідайте наш виставковий зал, щоб поспілкуватися з нами.

Маєте проект, у якому вам потрібна допомога?
Не соромтеся звертатися до нас.

Досліджуйте
Перетягнути